top of page

JAKOŚĆ I GWARANCJA
Oddajemy Wam produkty wykonane z podzespołów o wysokiej jakości, zgodnie z najnowszymi trendami i przeznaczone do użytku profesjonalnego. Na polerki udzielamy 2 lata pełnej gwarancji bez względu na to czy maszyna użytkowana  jest amatorsko czy zawodowo.


 
SERWIS
Zanim wyślesz maszynę do serwisu możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie. Postaramy się, wyjaśnić nurtujące cię kwestie związane z urządzeniem i zaoszczędzimy w ten sposób Twój czas i naszego serwisanta. Jeżeli okaże się, że jest potrzeba wysłania urządzenia do serwisu to zastosuj się do poniższych wskazówek:  

1. Przygotuj zgłoszenie serwisowe (może być odręcznie) podając:
  - opis uszkodzenia, objawy itp.
  - dane adresowe do odesłania maszyny po serwisie
  - nr telefonu do kontaktu
  - adres e-mail
2. Jeżeli urządzenie jest na gwarancji, koniecznie włóż do pudełka kopię dokumentu zakupu. Jeżeli nie posiadasz jego wersji papierowej lub nie masz możliwości wykonania kopii, możesz wysłać wersję elektroniczną w postaci skanu lub zdjęcia na adres e-mail serwisu. Pamiętaj aby podać swoje dane i model urządzenia którego dotyczą.
3. Na adres e-mail serwisu możesz wysłać również zdjęcia lub film wyjaśniające Twój problem z urządzeniem.

UWAGA! Wszystkie maszyny, które dotrą do serwisu bez wymaganych infor
macji lub kopii dokumentu zakupu będą czekały na ich uzupełnienie. Jeżeli więc zależy Ci na sprawnym serwisie postaraj się niczego nie pominąć.

tel.: 888 487 330
e-mail:
service@evoxastore.com


Adres do wysyłki sprzętu:
Serwis Evoxa
ul. Łanowa 151
43-400 Cieszyn


Istnieje możliwość zakupu części zamiennych przez niezależne serwisy elektronarzędzi oraz osoby prywatne.

evoxa_gwarancja_2_S.png
bottom of page